ART / Lithographs / Litograph in colors 11576027
nr 1157 6027
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Aina Larsson (b. 1935), Sverige. Signed and numbered 83/320, Gamla Stan, motivet: 38x55,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 83/320, Gamla Stan, motivet: 38x55
Aina Larsson, born 1935, Swedish painter.
300
SEK 250
Monday January 22 2018
at 19:13:05
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
- Thema-auction
Jan 22
Stockholm
Read more about Stockholm